Domowe sposoby na wypadanie i wzmocnienie włosów

on

Zdrowe i piękne włosy odgrywają nieocenioną rolę w wyglądzie i samopoczuciu każdego z nas. Zarówno u kobiet, jak i mężczyzn powodem ich wypadania jest starzenie się, zaburzenia hormonalne czy stres. W efekcie nie tylko niekorzystnie zmienia się nasz wygląd, ale i maleje poczucie pewności siebie. Jak zatem skutecznie przeciwdziałać przedwczesnemu przerzedzeniu się bujnej fryzury?

Przedstawiamy wam KRÓLOWĄ dzisiejszego odcinka, a jest nią KONICZYNA CZERWONA, inaczej zwana również koniczyną łąkową, przez wielu traktowana jest jako uciążliwy chwast. Tymczasem roślina ta wykazuje wiele właściwości kosmetycznych, które od dawna wykorzystuje się w kosmetyce naturalnej. W jakim celu zatem można stosować koniczynę czerwoną?

2 Comments Dodaj swój

  1. Izabela pisze:

    Czy można zamrozić kwiaty koniczyny? I czy tracą wtedy swoje wartości? Nie mam jeszcze domowego octu jabłkowego… zanim urosną jabłka i zrobię ocet, może już nie być koniczyny.

    1. admin pisze:

      Koniczyna powinna jeszcze być :0 ale oczywiście można mrozić kwiaty koniczyny. Dobrze jest ja spryskać roztworem gliceryny 🙂 pozdrawiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *