SZAMPONY BEZ BUTELKI. Naturalne ziołowe szampony w kostce

Szampon w kostce – to kosmetyczny must have tego roku!

Metoda mycia włosów szamponem w kostce to wciąż nowość na polskim rynku kosmetycznym. Jest to jednak alternatywa dla tradycyjnych szamponów i powoli zaczyna zdobywać popularność wśród naszych klientów, którym zależy nie tylko na delikatnej i naturalnej lecz jednocześnie skutecznej pielęgnacji skóry głowy oraz włosów.

Oprócz tego, że w składzie SZAMPONÓW mamy naturalne składniki, to zapakowane są tylko w kartonik. Zero plastiku, czyli tak jak tygryski lubią najbardziej ?.

Jednocześnie to kosmetyk o kwaśnym odczynie pH, co w praktyce oznacza, że nie wymaga stosowania płukanki zakwaszającej i przywracającej skórze odpowiedniego poziomu pH.

Jak umyć włosy szamponem w kostce?

Poniżej przedstawiamy Wam trzy różne techniki:

1. Potrzyj kostką szamponu mokre włosy – natychmiast zmieni się w kremową pianę. Przesuwaj zwilżoną kostkę po włosach i skórze głowy, wykonując przyjemny masaż, jak przy użyciu płynnego szamponu, a następnie dokładnie spłucz.

2. Zmocz kostkę szamponu i spień ją w dłoniach, a następnie nałóż pianę bezpośrednio na mocno zwilżoną wcześniej skórę głowy i włosy.

3. Wrzuć kawałek kostki szamponu do słoika czy miseczki z wodą i wstrząśnij – tak powstałą pianą z wodą spłucz włosy i chwilę masuj.

?POZDRAWIAMY MARTA I ZOSIA?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *