Mycie, mycie ach to mycie :)

Mycie cery to mój ulubiony temat. Piszecie do nas mnóstwo zapytań jak prawidłowo pielęgnować swoją cerę.

Najczęstszym błędem jaki jest popełniany to mycie wodą. Jestem jej wrogiem numer jeden. Tak często piszecie, że nasze babcie stsoowały do mycia tylko wodę i mydło i cery miały przepiękne. Tak ale ta woda ze studni to była zupełnie inna  woda niż ta nasza z kranu. Czytając badania wody na stronach Sanepidu, niestety wodorowęglany są wszędzie co łatwo zauważyc na kamieniu w czajnikach chociażby. Poza tym często podawane są wyniki wodociągów miejskich, że woda jest tak czysta, że można pić ją nieprzegotowaną, zapominamy tylko, że zanim ona dotrze do naszych kranów, to musi przejść kilka ładnych kilometrów instalacji.

Zatem my widząc jak bardzo dużym problemem jest mycie skóry twarzy postanowiłyśmy pomóc i stworzyłysmy produkt, z którego jestesmy bardzo bardzo dumne 🙂

Jest to produkt do mycia cer tłustych trądzikowych, bez chemicznych środków powierzchniowo czynnych, a usuwa nawet wodoodporny makijaż.

Jest bardzo delikatny, przez co nie uszkadza naturlanej warstwy ochronnej naszej skóry, czyli NIE pobudza gruczołów łojowych do pracy. Uspakaja, łagodzi i oczyszcza. Wszystko dzięki roślinkom, które zawierają naturalne saponiny (mydła).

Jest to doskonałe uzupełnienie codzinnej pielęgnacji seri Niszcz Pryszcz

Marta i Zosia

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *